مهدی پوری حسینی در مراسم جشن شعبانیه ستاد روحانی در بناب با بیان اینکه روحانی کشور ایران را از نابودی نجات داده است اظهار داشت: اجازه صادر کردن نفت را هم نداشتیم؛ همه کشور‌ها خرید نفت از ایران را تحریم کرده بودند و کشورهایی هم که از ایران نفت خریداری می‌کردند پول آن را پرداخت نمی‌کردند.

وی با ذکر این‌که حتی کشتی‌های نفت‌کش نداشتیم، افزود: نفت را از کشورمان به کشتی‌های کرایه‌ای بار می‌زدند و در همه بندرهای جهان می‌بردند ولی کسی نفت ایران را خریداری نمی‌کرد و در کل همه هزینه‌ای که از فروش نفت به دست می‌آمد، کل هزینه‌ کرایه کشتی‌ها هم نمی‌شد.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: اگر کشور در حالت سابق باقی می‌ماند به سمت هرج و مرج و نفاق و اختلاف سوق پیدا می‌کرد، ما توانستیم با تدابیر روحانی کشور را از دست نفاق و اختلاف نجات دهیم.

وی با اشاره به تاثیرات برجام در کشور گفت: خیلی ها میگویند کجاست عملتان؟ چه کاری کرده‌اید؟ لازم است بگوییم، برای این برجام دو سال دولت به صورت کامل وقت صرف کرد که تاثیرات برجام را در طول 4 سال آینده بیشتر خواهیم دید و تغییرات زیادی اتفاق خواهد افتاد.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در آذربایجان شرقی افزود: البته در کنار برجام نیز اقدامات زیادی در کشور صورت پذیرفت که از جمله آنها بیمه سلامت بود.

پوری حسینی ادامه داد: در طرح بیمه سلامت یارانه اقشار پر درآمد قطع و مبلغ یارانه به سمت بیمه های اقشار کم درآمد سرازیر شد و در این اقدام بیش از 11 میلیون نفر دارای بیمه سلامت شدند.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در آذربایجان شرقی تصریح کرد: تنها دولتی که توانست مبلغ دلار را ثابت نگهدارد دولت روحانی بود، این باعث امید و نشاط در جامعه می شود.

پوری حسینی اذعان داشت: در این چهار سال فضای امید و نشاط برای ملت ایجاد شد، ملتی موفق می‌شود که جوانان آن شاد زندگی کنند که در این دوره امید داریم برای جوانان بتوانیم کارهای زیادی انجام دهیم.

Comments are closed.